• česky
  • English

ECLIPSERA s.r.o.

Společnost ECLIPSERA s.r.o., byla založena 11.1.2011 a dynamicky se rozvíjí. Mezi naše hlavní konkurenční výhody patří vlastní vývojový tým, možnosti konstrukce zařízení přímo na míru - dle požadavků klienta, vysoká odborná kvalita, poradenství, dlouholeté ověřené kontakty mezi zahraničními dodavateli a výhradní zastoupení značky X-LASER. Jako první v ČR nabízíme ověření a certifikaci výkonu laserových zařízení přímo českou laboratoří. Naše heslo zní – „Nekupujte laser v pytli“.

Základním kamenem pro vznik společnosti byl internetový obchod www.laser-shop.cz (laserová ukazovátka, laserové moduly, optika, výkonové a laboratorní lasery, ochranné pomůcky, laserové diody, grafické laserové projektory, vychylovací systémy, zařízení pro laser show, světelná a zábavní technika pro disco, divadla, muzikály a festivaly + odborný záruční i pozáruční servis, včetně příslušenství) – fungující na trhu od roku 2009. Díky obchodním zkušenostem a partnerům společnosti CzechProject spol. s r.o., působící na trhu již od roku 2000, jsme zahájili vývoj a výrobu EEG zařízeních na měření, vyhodnocení a zlepšení míry koncentrace jedinců, ale i sportovních týmů. Mezi naše výrobky patří mozkodráha, mozkohry (mozkoterč, stírací losy…) a zařízení na dlouhodobou konsolidaci dat o míře koncentrace a výkonu sportovců, zaměstnanců i vrcholových managerů BIO-CON (biokonsolidace, biofeedback).

Pro naše projekty využíváme obchodních kontaktů z celého světa - převážně z USA (optika, vybavení laboratoře pro měření intenzity laserového záření) a z Číny (lasery pro osobní i průmyslové užití, včetně zábavní a světelné techniky). Důraz klademe na kvalitu dílenského zpracování, naše produkty podrobujeme zátěžovým testům a u laserů zajišťujeme certifikaci výkonu.

Jsme výhradním zástupcem společnosti X-LASER.

V nynější době spouštíme síť internetových obchodů zaměřených na sortiment s laserovou, světelnou a zábavní technikou (laserová ukazovátka, laserové moduly, laserové diody, certifikace laserového výkonu, laserová optika, optické hranoly, monochromatické světlo, průmyslové lasery, výkonné lasery, laserové brýle, vychylovací systémy, gravírovací laser, neviditelný laser, laser, laserová reklama, otočné hlavice, disco, reklama, prezentace, ochranné pomůcky pro lasery, grafické laserové projektory, světelná technika,  zábavní technika, vybavení pro diskotéky, bary a kluby, osvětlení pro divadla, opery a muzikály,       x-laser, laser show, světelné laserové efekty, mlhovače, výrobníky pěny, sněhu, mlhy, LED osvětlení a efekty). Obchody provozujeme v rámci ČR, Slovenska a Polska + připravujeme vstup i do dalších zemí.

Těžíme z kvalitního zázemí a schopného týmu odborníků, kteří jsou schopni navrhnout optimální řešení přímo na základě Vašich požadavků a konkrétních podmínek provozu zařízení. Vzhledem k navržení elektroniky a vývoji projektů na míru, jsme podali některá naše řešení k přihlášení patentů u patentové kanceláře Ing. Smrčkové – Praha.

Naše laserové zaměřovací systémy a další zařízení, využívající laserové technologie, šetří čas a potažmo lidské zdroje, čímž snižují finanční náklady na provoz našich zákazníků a to se domníváme je v dnešní době základem úspěchu nás i našich zákazníků.

V případě zájmu o konzultaci nás neváhejte kontaktovat a na základě specifikací a domluvy – Vám navrhneme a zkonstruujeme laserový systém, EEG zařízení, systém pro světelnou a laser show, případně zařízení přímo šité na míru – s možností kvalifikované montáže a zaškolení obsluhy.

Naši klienti
Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. T&T – trade, s.r.o. ŠKODA AUTO a.s. České opravny a strojírny PIRELL Commservis.com, s.r.o. Siemens, s.r.o. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. Brain2win

Copyright © ECLIPSERA s.r.o. - EEG Biofeedback, BIO-CON, mozkostřelba, mozkodráha, mozkohry.

CzechProject spol. s r.o.