• česky
  • English

EEG Biofeedback

Naše společnost se věnuje vývoji a výrobě EEG zařízení pro měření, vyhodnocení a zlepšení míry koncentrace. Naše výrobky pomáhají pro zlepšení a nácvik koncentrace obecně všech, kteří jsou vystaveni stresovým situacím v každodenním životě (managerů, řidičů, telefonních operátorů (ek),…), ale i těm kteří si chtějí pouze zlepšit své schopnosti, případně zkvalitnit svoje sportovní výkony.

Při vývoji našich zařízení využíváme služeb společnosti Commservis.com, s.r.o., která naše zařízení testuje. Vyjma této společnosti také spolupracujeme s pány Ivanem Pilným a Jiřím Šlédrem – místopředsedou Asociace psychologů sportu ČR, kteří v praxi testují námi vyvinuté a vyrobené zařízení BIO-CON.

BIO-CON

Zařízení BIO-CON umožňuje dlouhodobou konsolidaci dat na SD kartu a díky vyhodnocovacímu software udává BIO-CON informace o míře soustředění testovaného jedince. Nově zahajujeme také spolupráci se společností Republikové centrum vzdělávání, s.r.o..

Mozkodráha, mozkohry

Mezi naše výrobky patří mozkodráha, mozkohry (mozkoterč, stírací losy…) a zařízení na dlouhodobou konsolidaci dat o míře koncentrace a výkonu sportovců, zaměstnanců i vrcholových managerů BIO-CON (biokonsolidace, biofeedback).

V případě zájmu o konzultaci nás neváhejte kontaktovat a v případě domluvy na základě Vašich požadavků navrhneme a vyrobíme zařízení dle vašich potřeb.

střelba na terč stírací losy mozkodráha mozkodráha mozkohry mozkodráha mozkohry mozkohry

Naši klienti
Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. T&T – trade, s.r.o. ŠKODA AUTO a.s. České opravny a strojírny PIRELL Commservis.com, s.r.o. Siemens, s.r.o. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. Brain2win

Copyright © ECLIPSERA s.r.o. - EEG Biofeedback, BIO-CON, mozkostřelba, mozkodráha, mozkohry.

CzechProject spol. s r.o.